Викладач LSE
Наталя Рещенко
У 21 столітті є чудові ресурси з картками, доступні з будь-якого пристрою, щоб студенти могли тренувати нові слова у будь-який час та в будь-якому місці. Можна навіть встановити режим контролю по цьому вивченню - круто ж? Найвідомішим сервісом для цієї мети є Quizlet.
У цій статті зробимо Quizlet review, розберемо як користуватися ресурсом з максимальною користю для себе, та як створити картки в Quizlet.
Quizlet - це сервіс, який дозволяє легко запам'ятовувати будь-яку інформацію, яку можна подати у вигляді навчальних карток. Все що потрібно - це знайти в базі або створити власні картки. У безкоштовній версії обмежений функціонал, а у платних тарифах до карток можна додавати своє аудіо, картинки, створюючи більш інтерактивний матеріал.
Створення навчального матеріалу починається зі складання нового навчального модуля.
Необхідно ввести назву модуля, потім ввести терміни та визначення. Зручно, що можна імпортувати дані, просто скопіювавши і вставивши їх з Word, Excel, Google Docs і т.п. Також до кожного терміну автоматично пропонується визначення та можна послухати озвучення від штучного інтелекту :)
У Quizlet два види профілів - для учня і для вчителя, адже для останніх це цінний ресурс для створення навчальних матеріалів на уроки, особливо онлайн.
Можна надсилати учням посилання на модуль/курс, або вони самі можуть знайти їх на ім'я викладача.
Учні також можуть отримати багато користі займаючись на сайті самостійно, досліджуючи картки на цікаві тематики або створюючи власні. Є режим “заучування” - ви можете вибрати ціль “швидко вивчити” або “вивчити й засвоїти” і ресурс буде відстежувати прогрес і нагадувати про вивчення. У платній версії є ще опція “вивчити й застосувати”.
Наш висновок такий: вам точно варто спробувати Quizlet, якщо маєте на меті самостійно вчити нові англійські слова. Використайте можливості ресурсу по максимуму, спробуйте у Quizlet створити картки або використовуйте вже готові та вдосконалюйте англійську щодня!
Рекомендований курс на тему
Список рекомендованих курсів порожній
187
0
Як скласти речення англійською мовою?
Викладач LSE
Євгенія Добролежа
14 серпня 2024
202
0
Question words: питальні слова, без яких не обійтися
Викладач LSE
Наталя Савченко
05 серпня 2024
337
1
Вітаємося англійською: фрази для привітання та Small Talk
Викладач LSE
Ірина Возна
04 липня 2024
404
4
Possessive pronouns або присвійні займенники в англійській
Викладач LSE
Юлія Кулина
27 червня 2024
Ми використовуємо cookie-файли для надання вам найбільш актуальної інформації.
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь на використання cookie-файлів.